Ordu Ulubey Trafik Kazası

Ordu Ulubey Trafik Kazası

İçinde 13 kişinin bulunduğu otobüs, sürücünün hakimiyeti kaybetmesi sonucu 100 metrelik uçuruma yuvarlandı. Trafik kazasındaiki kişi hayatını kaybetti.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi. Uzun uğraşlar sonucu kamyonette bulunan sürücüsü Ahmet Turan ve eşi Nezihe Turan (32), Mustafa Turan (34), Şeker Turan (23), Sude Turan (7), Gülizar Turan (8), Damla Turan (2), İbrahim Karayaka (30), Sebanur Karakaya (26), Haluk Karakaya (6) ile Melika Karakaya (7) yaralanırken, 7 yaşındaki Büşra Kaya olay yerinde, 10 yaşındaki Nesime Turan da kaldırıldığı Ordu Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların tedavilerinin devam ettiği belirtilirken, yakınları da hastaneye akın etti. Çıkan arbedeyi Çevik Kuvvet Ekipleri büyümeden önledi.

Devlet Hastanesi’ne gelen Ordu Vali Vekili Salih Yüce, yetkililerden bilgi aldı. Yüce, “Saat 16.00 sıralarında Ulubey İlçesi Koşaca Köyü ile Belenyurt Köyü arasında elim bir kaza meydana geldi. Bu kazada, araçta bulunan 13 kişiden 2 kişi vefat etti. Geriye kalan 11 kişiden 2 tanesi Boztepe Devlet Hastanesi’ne, 9 tanesi de Ordu Devlet Hastanesi’nde bulunmaktadır. Yaralılarımızdan bir tanesi ameliyata alındı. Diğerlerinin durumları iyi ve hayati tehlikeleri görünmüyor” dedi.

Kategorileri : Son Trafik Kazaları, trafik kazaları, trafik kazaları 2011 Kelimeleri : , , , , , , , , , , , , , .