Nişan Yolunda Can Pazarı

Eskişehir Sivrihisar ilçesinde meydana gelen kazada nişan yolunda katliam gibi kazada 6 kişi yaşamını yitirdi 4 kişi yaralandı. Feci kazada Eskişehir-Sivrihisar karayolunun Kaymaz beldesi kavşağında meydana geldi. Sadık Demirdağın  kullandığı 06 GKL 56 plakalı kamyonet ile yakınlarının nişan törenine giden Şahin Kapaklıkaya yönetimindeki RZG 635 plakalı yabancı aracın çarpışması sonucunda Demirdağ ve Kapaklıkaya ile minübüste bulunan gurbetçiler Gülsüm Kabasakal, Oğuzhan Kabasakal, Güllü Akköprü, Sena Yıldırım olay yerinde yaşamlarını yitirdiler.

Tatile gelmişlerdi. Trafik kazasında yaralanan Seval Ildız (35), oğlu Beşir Baksin (11), Mehmet Emin Kapaklıkaya (47), ile Hediye Yıldırım (34) ise ambulansla kaldırıldıkları Eskişehir Yunus Emre ve Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alındılar.

Gurbetçi ailenin Belçika’dan Türkiye’ye tatile geldikleri öğrenildi. Kazayı duyup nişan evinden olayan yerine gelen ailenin yakınları sinir krizleri geçirdi. Fenalık geçiren gurbetçilerin yakınları zor sakinleştirildi.

Kategorileri : Kaza Haberleri Kelimeleri : , , , , .