Konvoy kaza

Konvoy kaza

Çanakkale’nin Biga ilçesinde geçirdikleri trafik kazası sonucu yaşamını yitiren aynı aileden 6 kişi, Kumburgaz’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çanakkale’de bir düğüne katıldıktan sonra dönüş yolunda geçirdikleri trafik kazası sonucu yaşamını yitiren gurbetçilerin cenaze namazı Kumburgaz Merkez Camii’nde kılındı. Ayşe Örs, ikiz kardeşler Beyza ve Feyza Örs, Yakup Örs, Nadiye Örs ve Fatma Çetin’in cenazesine yakınları ile Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan katıldı. Cami avlusunda bulunan 6 kişinin tabutu cenazeye katılanların yüreklerini dağladı. Cenaze yakınları, tabutlara sarılarak, uzun süre gözyaşı döktü. Cenaze namazı kılınmadan önce Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından cenazeler, defnedilmek üzere gözyaşları arasında Kumburgaz Mezarlığı’na götürüldü. Cenazelerin araçlara konulduğu sırada hıçkıra hıçkıra ağlayan bir kız çocuğu ise görenlere hüzünlü anlar yaşattı. İsminin Ece olduğu öğrenilen kız çocuğunun ölenlerden birinin yeğeni olduğu öğrenildi.

Kategorileri : Kaza Haberleri Kelimeleri : , , , , , , , , , .