Gaziantepte yaralı sayısı 23’e yükseldi

Gaziantepte yaralı sayısı 23’e yükseldi

Gaziantep’in Nizip ilçesinde, yolcu otobüsü ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaralı sayısı 23’e çıktı.

Nizip-Birecik E-90 kara yolunun 12. kilometresinde, İstanbul’dan Diyarbakır’a giden ve sürücüsünün adı henüz belirlenemeyen 21 FS 995 plakalı yolcu otobüsü ile karşı yönden gelen ve sürücüsünün adı öğrenilemeyen 27 K 6145 plakalı minibüsün çarpışması sonucu, Erhan Yalçınsoy, Sultan Yalçınsoy, İbrahim Halil Yalçın, Tarık Sevinç, Habip Sever, Döndü Yalçınsoy, Abdullah Sarıbaş, Cevdet Yakar, Hasan Çınarlı, Güney Can, Reşat Uçmak, Adem Germez, Ali Yalçınsoy, Fatma Birkan, Ferizade Kaba, Aysel Bahadır ve Ayhan Yalçınsoy yaralandı.

Nizip Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralılardan Habip Sever’in Şırnak’ta askerlik yaptığı, Ayhan Yalçınsoy’un Diyarbakır’da astsubay olduğu, Hasan Çınarlı’nın ise Gaffar Okkan Polis Okulu öğrencisi olduğu bildirildi.

Aynı kazada yaralanan ve kimlikleri henüz öğrenilemeyen 6 kişinin de Birecik Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı bildirildi.

Yetkililer, kazada ölen 9 kişinin kimliğinin tespit edilmesi için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

Kategorileri : Kaza Haberleri Kelimeleri : , , , , , .