Dayanılmaz Acı

Dayanılmaz Acı 3 Gün Yaralı ve Bitkin Olarak İki çoçuğunun ve arkadaşının Cesedinin yanında yaşam mücadelesi verdi.

Beyken Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yüksek Mimar-Mühendis Ahmet Ofluoğlu ve yanında bulunan iki çocuğu ve bir arkadaşı İstanbul’dan memleketi Trabzona tatile giderken Kastamonu’nun Cide ilçesi yakınlarında içinde bulundukları araç  400 metrelik uçuruma yuvarlandı. Tenha bir bölgede meydana gelen kazayı 3 gün boyunca kimse farketmezken 2 çocuğu ve arkadaşının can verdiği kazada ağır yaralanan Ahmet Ofluoğluna 3 gün sonra ulaşılarak hastaneye kaldırıldı.

Dayanılmaz olay geçtiğimiz cumartesi gününden beri kendisinden haber alamayan ve cep telefonunada ulaşamayan ailesinin jandarma ve polise bildirmesinin ardından arama çalışmaları sonucunda ortaya çıktı.

trafik kaza haberleri

trafik kaza haberleri

Ahmet Ofluoğlunun Cep Telefonu sinyallerinin Kastamonundan geldiği belirlendikten sonra arama çalışmaları dün akşamdan itibaren bu bölgede yoğunlaştırıldı. Ekipler bu sabah Cide ilçesi yakınlarındaki Fenertepe mevkiinde ormanlık alanda 400 metrelik uçuruma yuvarlanan 34 AKA 34 plakalı otomobiline ulaştı.

Ekipler uçurumdan aşağı indiklerinde Ahmet Ofluoğlunu yaralı ve bitkin halde 3 cesetle buldu. Ölenlerin   Oğlu Kaan ve kızı Canan ile arkadaşı Bülent Çebi’nin olduğu belirlendi.

Cide Kaymakamı Mustafa Ayhan yaptığı açıklamada Kazanın tenha bir bölgede olması nedeniyle kimsenin görüp duymadığını, ancak ailenin başvurusu üzerine yapılan aramalarda yaralının ve cesetlerin bulunduğunu söyledi.

Kaza yerine vardıklarında korkunç manzarayla karşılaştıklarını belirten Kaymakam Ayhan, “Kimsenin yaşamadığı bölgede uçuruma yuvarlaan otomobile ulaştığımızda manzara korkunçtu. Yüzde 80 eğimli olan ve yolu iyi olmayan 400 metrelik uçurumdan otomobilin uçtuğunu gördük. Yaralı ve bitkin haldeki kazazede Ahmet Oğluoğlu’na ulaşıp ambulans ile Cide Devlet Hastanesi’ne kaldırdık. Ölenler otomobil uçuruma yuvarlanırken araçtan fırlamış” dedi.

Kategorileri : Kaza Haberleri Kelimeleri : , , , , , , , , , , .