3 ağustos trafik kazaları

TEM’de kaza çilesi

Gaziosmanpaşa’da yaşanan kaza sonrası TEM Otoyolunda trafik çilesi yaşandı. Gaziosmanpaşa’da yaşanan ölümlü bir trafik kazası sonrası, sürücüler trafikte kabus dolu saatler geçirdi. Küçükköyden Gazi Mahallesine giden Hüsamettin Karaaslan (45) aracıyla hız yapınca aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden Karaaslanın aracı karşı yöne geçerek yolcu minibüsüne çarptı daha sonra başka bir araca çarparak durabildi. Caddeyi savaş alanına çeviren kazada Hüsamettin Karaaslan olay yerinde yaşamını yitirdi 7 kişi yaralandı.

Kaza sonrası TEM otoyolunda kilometrelerce kuyruk oluştu. İstanbullu sürücüler dakikalarca kilitlenen yolda kaldı. Yaklaşık bir saatlik bir bekleyişten sonra araçların kaldırılmasıyla trafik normale döndü.

Her Kaza Sonrası aynı manzara Yaşanıyor.

Yaşanan Diğer Bir Kaza Haberi İzmirden geldi.

İzmir’in Torbalı ilçesinde 4 yaşındaki ağabeyi Mehmet Erol ile oyun oynayan 3 yaşındaki Neslihan Erol yolun karşısına geçen ağabeyinin peşinden koştu. Yola fırlayan Neslihan bir kamyonetin altında kaldı. Minik Neslihana çarpan sürücü İsmail Akça, yaralı kızı Torbalı Devlet Hastanesine götürdü. Ancak minik Neslihan kurtarılamadı.

Adıyaman Trafik Kazası

Adıyaman’da annesiyle karşıdan karşıya geçmeye çalışan Emre Yaman (10) beton mikserinin altında kaldı. Metrelerce sürüklenen küçük çocuk feci şekilde can verdi. Anne yasemin Yaman’a ise K.K yönetimindeki bir otomobil çarptı. Ağır yaralanan Yasemin Yaman ambulansla 82. Yıl Devlet hastanesine kaldırıldı

Kategorileri : Araba Kazası, kamyon kazaları, Kaza Haberleri Kelimeleri : , , , , , , .